ВАЖНИ СУСРЕТИ: Вучић и Брнабићева данас са Шаленбергом

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се данас са савезним министром за европске и међународне послове Аустрије Александером Шаленбергом.

ВАЖНИ СУСРЕТИ: Вучић и Брнабићева данас са Шаленбергом

Фото: Танјуг

То је саопштила служба за сарадњу с медијима председника Републике.

Састанак ће бити одржан у згради Генералног секретаријата председника Републике.

Такође, председница Владе Србије Ана Брнабић састаће се данас са аустријским министром за европске и међународне послове Александером Шаленбергом, саопштено је из Владе Србије.

Састанак ће бити одржан у 10.40 сати у згради Владе Србије.

БОНУС ВИДЕО - СВЕЧАНИ ДЕФИЛЕ У КНЕЗ МИХАИЛОВОЈ: Обележавање дана МУП и полиције у Београду

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (8)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет