ВУЛИН ЧЕСТИТАО ВУЧИЋУ: Десет година кампање против њега није успело да га сруши
МИНИСТАР полиције и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин честитао је бриљантну победу Александру Вучићу на председничким изборима: Гласовима које је добио где год Срби да живе, Вучић је изабран за председника Србије, али и за председника свих Срба.
Фото: МОД
- Десет година кампање против Александра Вучића није успело да га сруши.
Александар Вучић је урадио оно што нису успели ни краљеви, ни председници пре њега, својом политиком и својим радом ујединио је Србе.
- Када следећи пут неко изговори лаж о Србима као дубоко подељеном народу, нека најпре погледа колико је гласова добио Вучић и нека потражи неку ефикаснију глупост за нападе на Србију. Вучићу честитам победу коју не могу да оспоре, чак ни непријатељи Србије. Желим му да га победа не промени као што га порази нису сломили, а његову партију и нашу коалицију позивам да размислимо зашто је разлика у броју гласова између њега и наше листе тако упадљиво велика - изјавио је министар унутрашњих послова и председник Покрета социјалиста Александар Вулин, коментаришући резултате одржаних избора и убедљиву победу Александра Вучића на председничким изборима.
Препоручујемо
РИК ОБРАДИО БЛИЗУ 92 ОДСТО БИРАЧКИХ МЕСТА: Вучићу скоро 60, СНС 43 одсто
04. 04. 2022. у 08:37
МИРОВИЋ: Вучић – једини достојан да води Србију у времену пред нама
31. 03. 2022. у 11:03
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)