ПОСЕБАН ПРОГРАМ САВЕЗА СПС-ЈС-ЗЕЛЕНИ: Услови за земљу здраве хране
ПРЕДСТАВНИЦИ Зелених Србије у понедељак су на Новом Београду представили програм о значају здраве хране, органске производње и здравих стилова живота. Они су навели да еколошки и природни услови у Србији дају пољопривредним и прехрамбеним производима посебан укус и изузетан квалитет.
Фото Танјуг
- Због тога смо грађанима обећали у име коалиције СПС-ЈС-Зелени да ћемо спровести програм "Србија - земља здраве хране" - наводи се у саопштењу.
Зелени истичу да се стварањем земље органске производње, без употребе генетичко модификованих организама уз ограничавање средстава заштите, поштовањем права потрошача, поштене трговине, бригом о добробити животиња, избацивањем трансмасти из употребе и обезбеђивањем органске бесплатне ужине за сву предшколску и школску децу, стичу услови за подизање нових, здравих генерација које ће стварати, радити и живети за модерну Србију.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНИ СРБИЈЕ: Сматрамо да је започео зелени талас освешћивања у Србији
09. 03. 2022. у 19:22
МИЛОШ ПАРАНДИЛОВИЋ (ДВЕРИ - ПОКС): Потребна измена система, да најбољи воде земљу
21. 03. 2022. у 20:44
ОРЛИЋ ОДГОВОРИО ВЛАДЕТИ ЈАНКОВИЋУ: Увреде упућене Вучићу - сирови примитивизам
21. 03. 2022. у 17:18
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (1)