НАШ ЦИЉ ЈЕ РАВНОМЕРАН РАЗВОЈ СВИХ ОПШТИНА: Недимовић, Ирена Вујовић и Невена Ђурић обишли Средњобанатски округ (ФОТО/ВИДЕО)
БРАНИСЛАВ Недимовић, Ирена Вујовић и Невена Ђурић обишли су данас Средњобанатски округ.
Фото: Новости
При обиласку земљорадничке задруге „Мркшићеви салаши’’ у Српском Итебеју Бранислав Недимовић рекао је да само Александар Вучић и СНС могу да обезбеде мир и стабилност и тиме омогуће Србији да настави да се економски развија. Пример заједничког рада земљорадничке задруге „Мркшићеви салаши“ и наше државе као резлутат донели су нам овај најмодернији погон у прерађивачкој индустрији. Ово што имамо у Српском Итебеју доказ је да заједно можемо све.
Наш циљ је равномеран развој свих општина у Србији, рекла је Ирена Вујовић. Ми водимо рачуна о свакој грани привреде, чинимо све да направимо што повољнији амбијент како за домаће, тако и за стране инвеститоре. „Мркшићеви салаши’’ у Српском Итебеју пример су да када вредно радите, ви не само да обезбеђујете сигурну будућност за своју децу, већ радите и за добробит својих суграђана, који су запослени у овој модерној земљорадничкој задрузи, истакла је Вујовић.
Невена Ђурић истакла је да је озбиљна и одговорна политика председника Вучића и СНС омогућила да млади људи данас остају у Србији, да овде могу да нађу сигуран посао и да стварају своје породице. Захваљујући председнику Вучићу можемо да будемо сигурни да ћемо имати економски још снажнију и финансијски стабилну државу, која је у могућности да обезбеди мир и стабилност и бољи животни стандард свих наших грађана, рекла је Ђурић.
Препоручујемо
ЈЕШИЋ ЖЕСТОКО УДАРИО НА БЛОКАДЕРЕ: Сад би да бране свима да се баве политиком (ВИДЕО)
02. 03. 2026. у 12:29
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)