ДАЧИЋ: Моја жеља је да кандидат за градоначелника Београда буде адвокат Тома Фила
ПРЕДСЕДНИК Социјалистичке партије Србије Ивица Дачић рекао је данас да је његова жеља да кандидат за градоначелника Београда буде адвокат Тома Фила, те да ће вечерас о томе са њим разговарати.
Фото З. Јовановић
У изјави после славе Јединствене Србије Дачић је рекао да његова кандидатура за будућег премијера Србије зависи од изборних резултата коалиције, за које тек предстоји борба.
За Филу Дачић је рекао да је био адвокат против великих неправди у свету, те да би био одличан адвокат Београда и Београђана.
Дачић је поручио да би свако од учесника на изборима требало да изађе са именима кандидата за носиоце будућих функција.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (2)