БАХАТА ВОЖЊА НА АУТО-ПУТУ: Драган Ђилас возио 174 километра на сат

24. 12. 2021. у 14:38

ПОЛИЦИЈА је данас око 13.40 сати на државном путу ка Нишу зауставила возило којим је управљао Драган Ђилас, а које се кретало брзином 174 km/h.

БАХАТА ВОЖЊА НА АУТО-ПУТУ: Драган Ђилас возио 174 километра на сат

Фото: М.Анђела

На том месту је ограничење брзине 130 km/h.

Како сазнајемо, полиција је зауставила лидера Странке слободе и правде Драгана Ђиласа на ауто-путу у смеру ка Нишу у близини села Крежбинац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (21)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)