УНУК ЈЕВРЕМА БРКОВИЋА У АКЦИЈИ: Говори против мурала, а скрнавио тробојке на Лиману
ЧЛАН Странке слободе и правде Брајан Брковић један је од говорника на скупу против мурала генералу Ратку Младићу.
Фото: Принтскрин
Иначе, он је постао познат по томе што је по Новом Саду скранавио српске тробојке.
Наиме, Брковић се похвалио скрнављењем тробојке у Новом Саду, у непримереном покушају да заставу и тадашњи празник Дан српског јединства, слободе и националне заставе стави у контекст политичког деловања.
Брајан Брковић је и унук покојног песника Јеврема Брковића, једног од најгласнијих противника Срба у Црној Гори.
Препоручујемо
ИСПРАВКА: Генерал Ратко Младић није гледао како крече његов мурал у Београду
12. 11. 2021. у 11:37
ШЕШЕЉ САОПШТИО ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЦРНУ ГОРУ: Американци се директно мешају (ВИДЕО)
13. 11. 2021. у 15:35
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (7)