ПОТПИСАН СПОРАЗУМ О ИЗБОРНИМ УСЛОВИМА: Председник Скупштине Србије и представници странака ставили потписе на документ
У СКУПШТИНИ Србије потписан је Споразум о унапређењу услова за одржавање избора.
Народна скупштина
Споразум су потписали председник Скупштине Србије Ивица Дачић и представници странака које су биле у Радној групи за међустраначки дијалог.
Потписници споразума су Српска напредна странка, Социјалистичка партија Србије и опозиционе странке које су биле у Радној групи за међустраначки дијалог - Двери, ДСС, ПОКС, Заветници, Српска радикална странка, Здрава Србија, Доста је било.
Споразум се, како је раније речено, односи на изборно законодавство, затим на сам изборни процес, као што је подношење листа и прикупљање потписа, на контролу бирачког списка и самог дана гласања и резултате, као и на питање медија, извештавање јавног сервиса и финансирања кампање.
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)