ВУЧИЋ ОТКАЗАО ДАНАШЊЕ САСТАНКЕ: Требало да разговара са амбасадорима Кине и Русије
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић отказао је данашње састанке са амбасадорима, саопштено је из прес-службе председника.
Фото: Танјуг
Наиме, Вучић је требало данас да се састане са амбасадором Руске Федерације Александром Боцан-Харченком, а потом и са амбасадорком Народне Републике Кине Чен Бо.
У саопштењу Службе за сарадњу с медијима председника Србије није наведен разлог отказивања састанака, а медији ће о новим терминима бити накнадно обавештени.
Препоручујемо
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (23)