ЈОШ ЈЕДАН ХЕЛИКОПТЕР ИЗНАД ЈАРИЊА: После српских "летећих тврђава", КФОР дигао своју летелицу (ВИДЕО)

ВАЗДУШНИ простор изнад Јариња нешто пре 14.30 сати надлетао је и хеликоптер КФОР-а.

ЈОШ ЈЕДАН ХЕЛИКОПТЕР ИЗНАД ЈАРИЊА: После српских летећих тврђава, КФОР дигао своју летелицу (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин Косово онлине

Раније данас на небу изнад административне линије код Јариња у два наврата налетали су мигови Војске Србије.

Окупљени Срби, који већ шести дан протестују због увођења реципроцитета према српским регистарским ознакамам као и присуства специјалних јединица тзв. косовске полиције, одушевљено су поздравили српске мигове.

Ваздушним простором изнад Јариња јуче су патролирали и хеликоптери Војске Србије "Ми-35", познатиј као "ђавоље кочије" или "летеће тврђаве".

Летелице су надлетале Јарње неколико минута, док су их специјалне јединице тзв. косовске полиције немо посматрале.

(Косово онлине)

БОНУС ВИДЕО: "ТАЈ ЋЕ СНАЈПЕР НАШ ДА БУДЕ!" Погледајте како су млади Срби дочекали смену страже РОСУ

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (4)

КАКАВ ДАН ЗА ПАРТИЗАНОВЦЕ! Након Раће Петровића у Хумску стигла још једна легенда црно-белих