СУТРА У 11.15 ЧАСОВА: Вучић обилази фабрику у Крагујевцу, посетиће и Кнић
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић посетиће сутра Крагујевац и општину Кнић, саопштила је Служба за сарадњу са медијима председника Србије.
Фото: Драган Миловановић
Програмом посете предвиђен је у Крагујевцу, у 11.15 сати, обилазак фабрике Сиеменс Мобилитy Доо Церовац.
У 13.10 сати, Вучић ће имати састанак са представницима Шумадијског округа.
У Општина Кнић, за 14.25 часова планиран је обилазак ОШ „Вук Караџић“, а потом у 15.10 Вучић ће посетити дестилерију "Алексић Први" Губеревац.
Препоручујемо
НИКАДА НИЈЕ ВИШЕ УЛАГАНО У КРАГУЈЕВАЦ: Председник Вучић најавио посету "срцу" Шумадије
21. 07. 2021. у 13:00
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (3)