НЕЋЕ МОЋИ: Инциденти у Београду
29. 05. 2022. у 07:26
За помирење неопходно је суочавање с прошлошћу, говоре нам непрестано. Заступници западних интереса у нашој земљи том питању приступају исто као и њихови ментори - применом двоструких аршина. А онда "инцидентом" проглашавају Устав Србије
Bravo Filipe. Ti najbolje znaš da objasniš ono šta pišeš i šta želiš da kažeš!!! Živio ti nama!!!
KosMet je srce Srbije! Nema predaje! Albanci u Beogradu nemaju poteskoce da zive ali zapitaj se da li Srbi na KiM zive bez poteskoca?
SJAJNO! To je Novinar. To je komentar. Iz njegovih rečenica se čuje glas većinskog stava ovog naroda. Svaka čast.
"Strašno", konsterniran sam, neviđen "incident" do sada.
Svaka cast, veoma retko,sveobuhvatno, mnogi " novinari i politicari",posle ovakog teksta i objasnjenja,treba da se stide.....ako u opste imaju sram!
Sve su oteli od Srbije . Ostalo je Kosovo još. Pa navalili još i to da otmu srpske svetinje. To je genocid koji se vodi već 75 godina samo da smanje i unište Srbiju. Svi napolje marš, nemoj te se mešati. Nemoj te da nas naljutite pa da i mi počnemo kp Putin...
Повезане вести
НЕЋЕ МОЋИ: Страх од варвара
ПРОГЛАШАВАТИ себе за "цивилизованог", а другог за "варварина", један је од најстаријих и најпоузданијих механизама за оправдавање насиља и тлачења. Та подела није настала из потребе да се свет објасни већ да се уреди хијерархијски - да једни имају право да владају, кажњавају, убијају или преваспитавају, а други обавезу да то трпе. Где год се појави та дихотомија, убрзо се појави и злочин, као њена логична последица.
11. 01. 2026. у 20:54
НЕЋЕ МОЋИ: Има ли у Сплиту усташа?
ПОСТОЈИ ли на овоме свету држава у којој људи за које се верује да су "инцидентни" не бивају спречени да присуствују догађајима на којим су високи државни функционери?
08. 03. 2026. у 07:40 >> 07:42
НЕЋЕ МОЋИ: Списак је претходио логору
СПИСАК је увек више од мртвог слова на папиру. Он је порука - знамо ко сте. Баш због тога што није мртво слово, његов производ могу да буду мртви људи
01. 03. 2026. у 21:12
НЕЋЕ МОЋИ: Време идиота (комплетних)
СТВАРНО, не разумем. Не могу да замислим ситуацију у којој италијанска Академија дела круска обележава неки важан јубилеј, организује свечаност тим поводом, а окупи се нека група Италијана да то спречи, односно блокира. Још мање могу да замислим да ти исти Италијани, шта год мислили о Римокатоличкој цркви, звижде, вређају и ругају се папи, или палермском надбискупу, па макар он био и Сицилијанац.
22. 02. 2026. у 07:40
НЕЋЕ МОЋИ: Монтирање и спиновање
КРАТКА прича о томе како се прави спин по најбољем рецепту "независних", "професионалних" и "објективних" новинара који раде "искључиво" у "јавном" интересу.
21. 12. 2025. у 21:09
Најновије из рубрике
"ТО ЈЕ ОТВОРЕНИ РАТ СУЈЕТА, ИНТЕРЕСА И БОРБЕ ЗА КОНТРОЛУ": Аналитичари за "Новости" о блокадерима и опозицији - Нервоза ће тек расти
ДЕШАВАЊА у Смедеревској Паланци најбољи су доказ међусобних превирања и неслоге међу блокадерима пленумашима и опозиције. Како су истакли аналитичари за "Новости", блокадери су се намерили да униште страначку опозицију и у томе су успешни.
11. 03. 2026. у 08:51
"КО ЋЕ ВОДИТИ СРБИЈУ У НАРЕДНИХ 10 ГОДИНА?" Брнабићева упитала - Људи без лица или они који су Србију подигли из пепела? (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић поделила је на свом званичном Инстаграм профилу снимак дела једног свог телевизијског гостовања у којој говори о томе ко ће у наредном периоду водити Србију - да ли они који су је подигли из пепела или блокадери - људи без лица који не умеју ни да се представе.
11. 03. 2026. у 08:44
"ЧИТАВИ СЕКТОРИ БИЋЕ РЕОРГАНИЗОВАНИ ОКО ВЕШТАЧКЕ ИНТЕЛИГЕНЦИЈЕ" Вучић: Очекује се повећање продуктивности од чак 700 одсто
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић нагласио је када је говорио о плану "Србија 2030" да вештачка интелигенција постаје фактор производње, и да то зависи од енергије и рачунарских капацитета.
11. 03. 2026. у 08:36
СТРАШНЕ НАМЕРЕ ПРИШТИНЕ: Курти преузима образовање, децу ће учити да су Немањићи и светиње – албански!
ИДЕЈОМ да преузме образовни систем у јужној српској покрајини – основне и средње школе, као и Универзитет у Косовској Митровици – режим Аљбина Куртија креће у финални обрачун са српским националним идентитетом на Косову и Метохији.
11. 03. 2026. у 07:10
Букти рат између блокадера и опозиције!
СУКОБ између блокадера и опозиције у Смедеревској Паланци око учешћа на избори претвара се у пламен који ће захватити целу Србију.
10. 03. 2026. у 22:36
Коментари (7)