СРБИЈА ЈЕ ПРЕНЕЛА ПЕТ БОДОВА: "Делфини" пливају ка полуфиналу
ВАТЕРПОЛИСТИ Србије ће се у првом колу новоформиране групе састати са Француском.
ФОТО: АП
"Делфини" су идграли сјајно у групи и после три одигране утакмице заслужено су заузели прву позицију.
У последњем колу су савладали Израел, након 32 минута игре резултат је гласио 19:9.
Оно што радује наше навјаче је то што Никола Јакшић и дружина пренели чак пет бодова и имају добру шансу да се пласирају у полуфинале.
Французи су успели да обезбеде пласман у нову фазу, али нису успели да пренесу бодове.
Верујемо да ће Србија остварити рутинкси тријумф.
НАШ ТИП: Француска - Србија Х2 6,5 (квота 1,77)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!
Док се приводи крају (засад само двонедељно) примирје, услед ког је напад на Иран започет од стране САД и Израел прекинут, бар у овом тренутку, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
23. 04. 2026. у 20:00
Путин у неверици! Одредио човека да уведе ред - сви му одбили послушност!
Најновије вести из Русије сигурно нису онакве каквим их је замиљшао руски председник Владимир Путин када је одредио да нови министар спорта буде Михаил Дегтјарjов.
23. 04. 2026. у 18:55
Русија "разнела" Немице! Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био "без рукавица"
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... Руси се полако враћају и - први пут су за ривала имали и своје велике противнике на међународној сцени - аНемачка се у том спортском окршају није добро провела.
23. 04. 2026. у 13:30
Коментари (0)