ПОРАЗИ ГА НИСУ УЗДРМАЛИ: Фокина оправдава улогу фаворита

Марко Милосављевић

27. 08. 2025. у 09:55

ДАВИДОВИЧ Фокина и Риндеркнех ће одмерити снаге у другим колу Ју-Ес опена.

ПОРАЗИ ГА НИСУ УЗДРМАЛИ: Фокина оправдава улогу фаворита

FOTO: Tanjug/AP

Алехандро игра квалитетан тенис у овом делу сезоне, доживео је пар непријатних пораза, али још увек стоји чврсто на земљи и није дозволио да га то у потпунисти уздрма.

Шпанац игра добро са основне линије и то ће данас бити његова највећа предност, Артур је играч који више воли да скраћује поене.

Ипак, Француз поседује снажас сервис, а Фокина ће морати да подигне свиј ритерн на највиши могући ниво.

Победник овог меча ће се у наредном колу састати са бољим из дуела Ђирон/Бонзи. 

НАШ ТИП: Риндеркнех - Фокина 2-2 (квота 1,48)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!

Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.

28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00

ЗЕЛЕНСКИ, МОЛИМО ТЕ, ВРАТИ ГА СА ФРОНТА! Украјина у шоку, насилно мобилисан светски шампион и одмах послат у ЈУРИШНИКЕ

"ЗЕЛЕНСКИ, МОЛИМО ТЕ, ВРАТИ ГА СА ФРОНТА!" Украјина у шоку, насилно мобилисан светски шампион и одмах послат у ЈУРИШНИКЕ

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и потез који има везе са спортом.

28. 02. 2026. у 21:19

Коментари (0)

Sve počinje od jednog momenta…