ИЗ КАЛИФОРНИЈЕ СУ СЕ ВРАТИЛИ БЕЗ ПОБЕДЕ: Хокси на добром путу да прекину црну серију
АТЛАНТА ће у ноћи између уторка и среде гостовати Јути.
ФОТО: Танјуг/АП
Хокси су у досадашњем делу такмичееа одиграли 19 утакмица у гостима и остварили су 8 победа.
Прошле недеље су играли у Калифорнији где су поражени од Лејкерса, а затим и од Клиперса.
Играчи Атланте су изгубили последње три утакмице, али свесни су да ће данас бити у прилици да направе брејк.
Јута је екипа која не представља страх и трепет, тренутно се налази на претпоследњем месту и остварила је само 9 тријумфа.
Верујемо да ће Богдан и дружина славити.
НАШ ТИП: 2 (квота 1,41)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
БЕЗ ИКСА НЕМА ФИКСА: Три предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
24. 03. 2026. у 14:46
ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са три реалне квоте
24. 03. 2026. у 14:38
БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу
Најновије вести из фудбала су прилично несвакидашње. Босна и Херцеговина се ту нашла у центру пажње. И рат којим је распарчана Југославија, а у којој је српским војним снагама на територији БиХ руководио генерал Ратко Младић.
24. 03. 2026. у 17:05
ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
24. 03. 2026. у 13:15
ДЕТОНАЦИЈА У ХУМСКОЈ Партизан доводи репрезентативца Србије који је брутално нокаутирао Хрвата усред Загреба
ТРАНСФЕР бомба на помолу!
24. 03. 2026. у 11:33
Коментари (0)