ФРАНЦУЗ ЈОШ УВЕК НА ШЉАЦИ: Холанђанин је пре три месеца освојио титулу у Италији!
ЕНЗИ Куако и Јеспер де Јонг ће одмерити снаге у првом колу челинџера у Чилеу.
Танјуг/АП
Француски тенисер наставља да игра на шљаци и верује да ће му то донети још победа и нових поена.
Прошле године је играо тунир у Колумбији и стигао је до четвртфинала где је поражен од Боливијца Хуга Делијена.
Са друге стране, Холанђанин је пре три месеца освојио челинџер управо на најспоријој подлози.
Било је то у Сасуолу када је у финалу савладао немачког представника Данијела Алтмајера с максималним резултатом 2:0 (7:6, 6:1).
Верујемо да ће граница гемова бити пребачена.
НАШ ТИП: +20,5 (квота 1,60)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Трансфер земљотрес! Арсенал хоће да купи фудбалера Црвене звезде, милиони стижу на Маракану?! (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда могао би овог лета да забележи историјски трансфер и заради "џак пара".
30. 04. 2026. у 18:07
Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао
Док још траје крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина. Али и Канада - која је приредила прави скандал.
30. 04. 2026. у 18:41
Коментари (0)