БОСТОН ИМА НАЈСАВРШЕНИЈУ ПЕТОРКУ У ЛИГИ: Тејтум и дружина руше све пред собом!
СЕЛТИКСИ вечерас гостују у Њујорку, где ће их угостити Нетси.
Фото АП
Изабраници Џоа Мазуле играју сјајну кошарку од старта сезоне, тренутно су првопласирани у Источној конференцији са скором 41-12.
Екипа из "зеленог града" има најсавршенију прву петорку у лиги и то је њихов највећи адут.
Први стрелац тима је Џејсон Тејтум који у просеку убацује 27 поена, док је одмах иза њега Џејлен Браун са 22.
Кристапс Порзингис има такође изузетну сезону, Летонац има просек од 20 поена и седам скокова.
За разигравање екипе је задужен Дерик Вајт који бележи близу пет асистенција по утакмици.
Са друге стране играчи Бруклина се налазе на 11. позицији и њима предстоји борба за плеј-ин.
Верујемо да ће гостујући састав славити.
НАШ ТИП: Бруклин - Бостон х2 (9,5) (квота 1,95)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
САДА КРЕЋЕ ОНО ПРАВО: Сити не би требао да има проблема у осмини финала Лиге шампиона
13. 02. 2024. у 08:14
РЕАЛ ОСЛАБЉЕН: "Краљевићи" без најбољег стрелца и играча иду на ноге Лајпцигу
13. 02. 2024. у 15:25 >> 15:25
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Трансфер земљотрес! Арсенал хоће да купи фудбалера Црвене звезде, милиони стижу на Маракану?! (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда могао би овог лета да забележи историјски трансфер и заради "џак пара".
30. 04. 2026. у 18:07
Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао
Док још траје крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина. Али и Канада - која је приредила прави скандал.
30. 04. 2026. у 18:41
Коментари (0)