Троструки Гренд Слем шампион напушта такмичење?
КАМЕРОН Нори и Енди Мареј састаће се у другом колу Синсинатија.
FOTO: AP/Tanjug
Ово је Камеронов трећи наступ у Синсинатију, у претходна два је испадао у првом колу. Ове године је у првој рунди савладао Холгера Рунеа и самим тим направио корак више.
Његов данашњи противник је бивши број 1 и троструки Гренд Слем шампион. На самом старту је након велике борбе елиминисао Стена Вавринку.
Ови ривали су се састали 2019. године у Пекингу и тада је Енди славио у три сета.
Наша процена је да ће ипак млађи од двојице тенисера тријумфовати у овом мечу.
НАШ ТИП: Мари - Нори 2 (квота 1,40)
Препоручујемо
СРУШИО ЈЕ ВАЈДИНОГ ПУЛЕНА: Момак из Буенос Ајреса нашао нову жртву?
16. 08. 2022. у 13:11
ВЕЛИКИ ХЕНДИКЕП ЗА ЗВЕЗДУ: Црвено-бели нападају Лигу шампиона без једног од најбољих!
16. 08. 2022. у 19:11 >> 08:12
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)
Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.
22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично занимљиве.
22. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)