ПРОВЕРЕНА ТАКТИКА БАРСЕЛОНЕ: РАсингова једина шанса прекиди
РАСИНГ Сантандер дочекује Барселону са жељом да направи велико изненађење.
Foto: Profimedia
Домаћин ће покушати да искористи предност свог терена и велику мотивацију да пружи што јачи отпор фавориту. Ипак, Расинг је свестан да против екипе која игра тако дисциплиновано свака грешка значи крај надања.
Њихов главни циљ биће да издрже почетни притисак гостију и покушају да изненаде из неког прекида, али квалитет ривала је у овом тренутку далеко изнад њиховог нивоа.
Барселона стиже у Сантандер са јасном тактиком која им ове сезоне доноси сјајне резултате. Тим Хансија Флика на гостовањима игра изузетно сигурно, често славећи са два гола разлике (пет од последњих шест гостовања), уз потпуну контролу меча.
Њихова одбрана делује скоро непробојно, што су на својој кожи осетили скоро сви домаћини осим Бетиса, Селте и Севиље. Каталонци неће срљати, већ ће кроз стрпљив посед чекати тренутак да сломе отпор домаћина и мирно приведу утакмицу крају без превише енергије, фокусирајући се на сигуран пролаз.
С обзиром на форму оба тима, најреалнији сценарио је нова рутинска победа Барселоне.
НАШ ТИП: 2 (х-1) (квота 1,57)
БОНУС ВИДЕО: ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
Препоручујемо
3+ ТИКЕТ ЗА ДАНАС: На овим утакмицама мреже ће се "сигурно" трести
15. 01. 2026. у 09:00 >> 12:10
ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са три реалне квоте
15. 01. 2026. у 10:00 >> 12:09
Највеће појачање на свету! Цела планета прича о фудбалеру из Србије (ВИДЕО)
Најновије вести из српског спорта су више него интересантне.
21. 04. 2026. у 19:40
Руси славе! Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
21. 04. 2026. у 17:00
Орбан се потукао са навијачем после пораза: Пролазници морали да их раздвајају, камере све забележиле! (ВИДЕО)
Најновије вести из спорта... и нису тако спортке.
21. 04. 2026. у 14:35
Коментари (0)