ТИП ИЗ КОМШИЛУКА: Традиција је на страни великана, али гости се налазе у одличној форми

В.М.

25. 10. 2024. у 10:17

ДЕРБИ 14. кола румунског првенства игра се у Клужу где ће истоимени тим дочекати разиграни Шепши (20.00).

ТИП ИЗ КОМШИЛУКА: Традиција је на страни великана, али гости се налазе у одличној форми

Фото Profimedia

Клуж је одлично започео првенство, међутим, у последње време се претплатио на ремије, чак четири пута је ремизирао на последњих пет утакмица, што је дозволило лидеру и његовом градском ривалу Универзитатеи да се одвоји на плус седам.

Додуше, данашњи домаћин је одиграо меч мање од ње, тако да уколико данас слави, смањиће ту разлику која је више него достижна у наставку првенства.

Клуж је оптимиста да данас може до читавог плена јер је историја на његовој страни, наиме, румунски великан је четири пута заредом на свом терену побеђивао Шепши, а букмејкери га фаворизују да то уради и по пети пут.

Што се тиче гостујућег састава, он ове сезоне игра по принципу "топло-хладно", фали му константности у игри, али добра ствар за њега је што се налази у одличном ритму уочи овог меча.

Славио је на последња два сусрета против Херманштата (4:0), односно УТА Арада и има прилику да по први пут ове године упише три узастопна лигашка тријумфа.

Оно што "повезује" данашње ривале је то да се ради о нападачки расположеним тимовима, што поготово важи за Клуж који је најефикаснији тим првенства са 21 постигнутим голом, док је Шепши 16 пута проналазио мрежу противника.

НАШ ТИП: ГГ (квота 1,88)

ТИП ЗА ХРАБРИЈЕ: 1&ГГ (квота 4,20)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВАК УРЛАО НА ЊЕГА КАД ГА ЈЕ ВИДЕО ПОСЛЕДЊИ ПУТ! Ево ко суди Ђоковић - Алкараз, финале Аустралијан опена! (ВИДЕО)

НОВАК УРЛАО НА ЊЕГА КАД ГА ЈЕ ВИДЕО ПОСЛЕДЊИ ПУТ! Ево ко суди Ђоковић - Алкараз, финале Аустралијан опена! (ВИДЕО)

Организататори првог гренд слема у 2026. години одлучили су да финале Аустралијан опена у мушкој, појединачној конкуренцији, у коме играју Новак Ђоковић и Карлос Алкараз, суди Џон Блом.

31. 01. 2026. у 21:12

Коментари (0)

ЋУТАЛА ОСАМ ГОДИНА: Шта мајка Александре Пријовић заиста мисли о Лепој Брени?