ВРХ ПРОТИВ ДНА: ''Жута хорда'' доминира од самог старта првенства
ДАНАС ћемо гледати обрачун тимова из врха и дна табеле када Боде Глимт буде угостио Сандефјорд у 19. колу норвешког првенства (19.00).
Фото Profimedia
Актуелни шампион је силовито започео одбрану титуле и налази се на првом месту после десет одиграних утакмица са 23 сакупљена бода. Остварио је седам победа на уводних десет утакмица, мада вреди напоменути да је доживео благ пад у форми уочи данашњег сусрета.
Поражен је од Хам Кама (0:1), а након тога је ремизирао са новајлијом КФУМ-ом (1:1), тако да ће данас пред својим навијачима тражити излаз из мини-кризе.
Боде је непоражен код куће ове сезоне, сакупио је 11 бодова на свом терену, а такође вреди напоменути да има најбољи напад (23 гола), као и најбољу одбрану у лиги (седам примљених погодака).
Са друге стране, Сандефјорд никако да се покрене. Деловало је да је ухватио ритам почетком маја када је везао две победе, али након тога је доживео три узастопна пораза.
Гости овај меч дочекују на предзадњем месту табеле Елитасерије и с обзиром на то да су освојили један бод на пет гостовања ове сезоне, немају много чему да се надају у Глимту.
НАШ ТИП: 1&2+ (квота 1,45)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)