ВЕЛШАНИ БЕЗ ШАНСИ У ЛЕСТЕРУ: "Лисице" без пораза од Свонсија од 1950. године

О. М.

30. 01. 2024. у 12:13

ЛИДЕР Чемпионшипа Лестер сити, дочекује екипу Свонсија у 29. колу. Утакмица се игра од 20 часова и 45 минута на "КП стадиону".

ВЕЛШАНИ БЕЗ ШАНСИ У ЛЕСТЕРУ: Лисице без пораза од Свонсија од 1950. године

"Лисице" су две утакмцие без победе у најјачој другој лиги на свету. После пораза од Ковентрија уследио је реми са Ипсвичом. Ипак, Лестер се током викенда вратио на победничку стазу, пошто је у четвртом колу ФА купа са 3:0 код куће савладао Бирмингем сити.

Иако нису победили ни у једном од последња два лигашка меча и даље су на врху табеле Чемпионшипа са седам бодова више од другопласираног Ипсвича и плус осам у односу на Саутемптон на трећем месту.

Тим Енца Мареске има најјачу одбрану у лиги, са само осам примљених голова у 15 утакмица на свом стадиону. У лиги су бодове испустили само три пута код куће, а од  "лабудова" на свом терену нису изгубили од 1950. године.

Наде велшке екипе да може да прекине ову катастрофалну серију. Свонси је на последње две утакмице примио чак осам голова, укључујући пет у првом полувремену на гостовању Борнмуту у ФА купу у четвртак.

Свонси није успео да сачува мрежу на последњих седам гостовања, а на пет од њих је примио по гол у оба полувремена.

НАШ ПРЕДЛОГ: I1+&II1+ (квота 1,53)

ПОГЛЕДАЈТЕ СПЕЦИЈАЛ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36