ЈУЧЕ нас је црвени картон Бугара спречио да имамо добитан тикет, али за данас смо вам спремили нове предлог.

20.45 Норешка - Шпанија ГГ&|1+ (2,20)

20.45 Пољска - Молдавија |1-3&||1-3 (2,45)

20.45 Велс - Хрватска 2 (2,00)

Укупна квота: 8,58

Сва три типа долазе нам из Квалификација за Европско првенство 2024 које је у центру пажње овог викенда.

Норвежани и Шпанци играју дерби дана, требали би да гледамо једну уједначену утакмицу, а ми верујемо да ће на њој бити доста голова.

Пољаци су се вратили на победничку стазу, али су из даље без Роберта Левандовског. Очекујемо да се освете Молдавији за изненађујући пораз и верујемо да ће у оба полувремена бити погодака.

За крај типујемо на Хрвате који ће бити орни да упишу три бода након неуспеха против Турске (0:1).

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24