ЈАРЧЕВИ СЕ НЕ ПЛАШЕ ФАРМАЦЕУТА: Келн нанео последњи домаћи пораз Леверкузену

О. М.

08. 10. 2023. у 11:42

ЛИДЕР немачке Бундеслиге Бајер низ Леверкузена дочекује екипу Келна у првој утакмици недељног програма. Утакмица ће бити одиграна с почетком од 15 часова и 30 минута на Бајарени.

Импресивна форма "фармацеута" од почетка сезоне наставила се и средином недеље у другом колу Лиге Европе када су изабраници Шабија Алонса савладали Молде у гостима са 2:1.

После шест одиграних кола, Бајер је први са 16 бодова. Остварили су пет победа док им се само шампион Бајерн "провукао" ремијем на својој Алајнц арени.

Бајер је на свом терену од прошлог марта на Бајарени остварио седам победа, два ремија и пораз. оно што може да брине навијаче је што су њихови љубимци тај пораз доживели у мају управо од Келна. Било је 2:1 за "јарчеве" а оба гола постигао је Дејви Зелке. За Бајер је погодио Амине Адли.

Леверкузен је у свих пет бундеслигашких победа ове сезоне постигао бар три гола.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&Д3+ (квота 2.10)

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 12:24