ПРОРАДИЛА "СРПСКА ВЕЗА" У ТОРИНУ: Пауло Соуза има рецепт за "бикове"

О. М.

18. 09. 2023. у 13:31 >> 13:31

САЛЕРНИТАНА дочекује Торино у претпоследњој утакмици четвртог кола италијанске Серије А. Меч је на програму у понедељак од 18 часова и 30 минута на стадиону "Аречи" у Салерну.

ПРОРАДИЛА СРПСКА ВЕЗА У ТОРИНУ: Пауло Соуза има рецепт за бикове

У последњој такмичарској утакмици, Салернитана је изгубила 2:0 на гостовању од Лечеа. Домаћи су повели у шестом минуту утакмице, а предност удвостручили у осмом минуту надокнаде.

Тренутно екипа са југа Италије заузима тек 16. позицију на табели са само два освојена бода. Пре меча са Лечеом забележили су два ремија - са Удинезеом 1:1, као и са Ромом 2:2. У Купу Италије елиминисали су Тернану са 1:0.

Пауло Соуса неће моћи да рачуна на Булајеа Дију који ће због повреде мишића изостати бар до средине октобра. Флавијус Данилиук неће бити у тиму за утакмицу у понедељак због проблема са ногом, док ни Ђулио Мађоре, који се мучи од почетка сезоне, вероватно неће наступити у четвртом колу.

Главни адут Паула Соузе у овом мечу могао би да буде ветеран Антонио Кандрева. Некадашње десно крило Лација, Интера и репрезентације Италије, пет пута у каријери је погађао мрежу Торина.

У последњем мечу Торино је на свом терену победио Ђенову са 1:0, а једини гол на мечу производ је сарадње српских интернационалаца. Иван Илић је асистирао Немањи Радоњићу.

Тренутно заузимају 11. позицију на табели са четири освојена бода после три одиграна кола. У првом колу су ремизирали са Каљаријем 0:0, док су у другом изгубили од Милана 4:1. У Купу Италије победили су Фералписало са 2:1.

Кофија Ђиђија неће бити у тиму. Искусни дефанзивац из Обале Слоноваче још није заиграо ове сезоне, али ће ускоро бити на располагању Ивану Јурићу, можда већ следеће недеље, ако не онда за две седмице. Михај Попа је био резервни голман у прве три утакмице у сезони, али је у четвртом колу изостао због лома кости лица.

Дуван Запата би могао да стартује за госте након што је последњег дана прелазног рока стигао на позајмици из Аталанте, док ће Немања Радоњић после победоносног гола у прошлом колу вероватно бити награђен местом у стартних 11. Шансу с клупе тражиће Антонио Санабрија који је постигао гол на три од последња четири дуела са Салернитаном.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС

НАШ ПРЕДЛОГ: X2&2+ (квота 1,90)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36