"ШУМАРИ" БАШ НЕМАЈУ СРЕЋЕ: Један од дербија Лига купа на Сити граунду

О. М.

30. 08. 2023. у 12:48 >> 12:48

НОТИНГЕМ ФОРЕСТ и Барнли састају се у једном од само два међусобна дуела премијерлигаша у другом колу Лига купа. "Шумари" ће на свом "Сити граунду" угостити "кларетсе" од 20 часова и 45 минута.

ШУМАРИ БАШ НЕМАЈУ СРЕЋЕ: Један од дербија Лига купа на Сити граунду

Танјуг/АП

Форест у меч улази после несрећног пораза од Манчестер јунајтеда протеклог викенда. Водили су "шумари" са 2:0 већ у четвртом минуту дуела на "Олд Трафорду", али нису успели да сачувају предност.

Некако су се и држали до краја полувремена, иако је Јунајтед рано смањио на 1:2 голом Ериксена у 17. минуту. Изједначио је Каземиро у 52. минуту, а игра гостију се рапала у 67. када су остали са десеторицом после искључења Џоа Ворала. Бруно Фернандез је девет минута после тога са беле тачке донео Јунајтеду ипак заслужену победу. Нотингем је са три бода 14. на табели.

Барнли је једна од екипа која нема ниједан бод од старта сезоне, додуше, одиграли су меч мање јер Лутон није могао да их угости на свом стадиону који још не испуњава услове Премијер лиге.

Дефанзивац Мати Кеш решио је већ у 20. минуту са другим својим голом питање победника у мечу са Астон вилом. Фостер је почетком другог дела дао слабу наду домаћима коју је угасио Диаби у 61. минуту трећим голом за своју екипу.

Нотингем и Барнли нису играли такмичарски меч од сезоне 2015/16. када су се састали у Чемпионшипу. Тада је на Сити граунду било 1:1, док је Барнли остварио минималну победу на свом терену. Последњи окршај у Лига купу имали су 2013. године када је Барнли као домаћин славио са 2:1 после преокрета у шеснаестини финала.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&2+ (квота 1,70)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 21:10