ПРОБУДИЛИ СЕ РОНАЛДО И МАНЕ: Ал Наср није добро почео сезону, Ал Шабаб још слабије

О. М.

29. 08. 2023. у 10:14

АЛ НАСР дочекује Ал Шабаб у четвртом колу Про лиге Саудијске Арабије и траже победу пред својим навијачима. Утакмица се игра на Ал авад парку у Ријаду од 20 часова.

Екипа Кристијана Роналда је такмичење почела са два тешка пораза. Прво су гостовали Ал Етифаку и прокоцкали вођство од 1:0 из четвртог минута. До 53. минута је чета Стивена Џерарда преокренула на 2:1, а напори гостију да стигну бар до гола остали су узалудни.

Уследио је меч против Ал Тавуна и још један шок пошто су гости победили са 2:0. Ал Наср је прошле недеље победио Ал Фатех са 5:0. Напад је коначно прорадио, уз Роналдов хет-трик и два гола Манеа.

Ал-Шабаб је у још горој ситуацији пошто је до сада освојио само два бода. У првом колу одиграли су 1:1 против Ал Акхдуда. Ал Шабаб је био доминантан током целог меча, имао дупло више шанси пред голом противника, али су успели само да изједначе резултат у другом полувремену.

Њихов следећи противник била је Ал Вехда. Тај меч су изгубили убедљивим резултатом 3:1. У прошлом колу дочекали су Дамац на свом стадиону и још једном јурили предност гостију. Дамац је у 71. минуту погодио мрежу, а изједначио је Фахад ел Мувалад у 89. минуту.

У прошлој сезони ове екипе су се састале три пута. Два сусрета завршена су без голова, а у трећем је Ал Наср победио са 3:2 иако је Шабаб водио са 2:0.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&3+ (квота 1,70)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36