"ТИГРОВИ" И "ЦРВЕНДАЋИ" ИГРАЈУ ПРОМЕНЉИВО: Трешће се обе мреже у Халу

О. М.

25. 08. 2023. у 13:08

ХАЛ СИТИ дочекује екипу Бристол ситија у првој утакмици четвртог кола енглеског Чемпионшипа. Утакмица ће се играти на МКМ стадиону од 20 часова и 30 минута.

ТИГРОВИ И ЦРВЕНДАЋИ ИГРАЈУ ПРОМЕНЉИВО: Трешће се обе мреже у Халу

Профимедиа

Хал је у новој сезони наставио да игра променљиво, што је била одлика тигрова целе прошле сезоне.

У претходном колу Хал је победио Блекберн у гостима са 2:1 после преокрета. Домаћи, који су већи део сусрета одиграли са играчем мање јер је у 16. минуту искључен Пикеринг, водили су од 74. минута, пре него што је Арон Коноли два пута погодио у размаку од осам минута и донео Халу три бода.

Пре тога су убедљиво са 4:2 савладали Шефилд јунајтед. Сезону су почели поразом од Норича на сличан начин на који су победили Блекберн, после 0:1 канаринци су стигли до 2:1.

Ако Хал игра променљиво, шта би се тек рекло за Бристол сити, који од почетка такмичења има једну победу, један пораз и један реми.

Обе екипе играле су и прво коло Лига купа, са различитим исходом. Хал је и против Донкастера демонстрирао исте слабости као против Норича, па је после 1:0 изгубио са 1:2, док је Бристол сити лако изашао на крај са Оксфорд јунајтедом, било је 5:1 за "црвендаће".

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 1,77)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 21:10