"ЧЕКИЋАРИ" ОДРАЂУЈУ ПОСАО ПРОТИВ КИПРАНА: Вест Хем има одличну предност из Ларнаке

Н.П.

16. 03. 2023. у 12:15

ИЗАБРАНИЦИ Дејвида Мојеса дочекују АЕК у реванш сусрету осмине финала Лиге конференција.

ЧЕКИЋАРИ ОДРАЂУЈУ ПОСАО ПРОТИВ КИПРАНА: Вест Хем има одличну предност из Ларнаке

Вест Хем је без пуно муке славио на Кипру са 2:0, а утакмица је била решена у финишу првог полувремена. Прво је у 36. минуту погодио Мајкл Антонио, а исти је играч био успешан и у другом минуту надокнадног времена првог дела. "Чекићари" су у свом минулом наступу у Премијер лиги одиграли нерешено против Астон Виле 1:1. Изабраници Дејвида Мојеса се налазе на 17. позицији на табели са 24 бода, исто колико и Борнмут који је у зони испадања.

Фудбалери АЕК-а улазе у сусрет после првенственог пораза на свом терену од Аполона минималним резултатом. Чета шпанског тренера Хосе Луиса Олтре је другопласирани тим кипарске Прве дивизије уз 57 прикупљених бодова, три мање од лидера Апоела.

Домаћин има одличну предност из Ларнаке, и очекујемо да екипа Вест Хема пред својим навијачима успешно одради посао и овери пласман у четвртфинале Лиге конференција.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&2+ (квота 1,50)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44