ДА ЛИ ЈЕ СЕРИЈИ РЕМИЈА ДОШАО КРАЈ? Сан Лоренцо пред својим навијачима жели победу

25. 07. 2022. у 11:06

НА "Педро Бидеган" у оквиру 10. кола аргентинске Лиге професионал стиже Таљарес.

Фудбалери Сан Лоренца покушаће у ноћи између понедељка и уторак да упишу први тријумф после два узастопна ремија. На "Педро Бидеган" у оквиру 10. кола аргентинске Лиге професионал стиже Таљарес.

Популарни "свеци" су у минулој рунди разочарали своје навијаче одигравши само 2:2 са Унионом. Неколико дана пре поменутог сусрета изабраници Рубена Инсуе ремизирали су 1:1 у гостима Банфилду. Последњу победу Сан Лоренцо остварио је 9. јула када је пала чувена Бока јуниорс - 2:1.

Капитен Боке Маркос Рохо је у 28. минуту био најсналажљивији приликом прекида и центаршут Себастијана Виле главом преусмерио ка мрежи за вођство гостију. Но, оно није трајало дуго. Десет минута касније Сан Лоренцо је изједначио преко 18-годишњег Агустина Гиаја који је из одбитка казнио лоше постављање комплетне одбране Боке.

Ништа боље дефанзивци гостујуће екипе нису стајали ни у 54. минуту када је Адам Бареиро погодио за резултатски преокрет, односно вођство Сан Лоренца, а исти играч пропустио је прилику да двадесетак минута касније са беле тачке казни неспретност Маркоса Роха и раније реши питање победника. Срећом по њега, резултат се до краја није мењао.

Таљарес стиже у Буенос Ајрес након победе над Банфилдом, тек другом од старта сезоне. "Матадори" су 23. екипа у првенству са само осам голова и очајном гол-разликом 5:9. Домаћин се налази 14. позицији са 12 бодова и евентуалним тријумфом упустио би се у борбу за горњи део табеле.

У последњем међусобном дуелу, Сан Лоренцо је славио као гост са 1:0.

НАШ ТИП: 1 (квота 2,65)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36