САША ИЛИЋ НА ВЕЛИКОМ ИСПИТУ: Легенда Партизана жели тријумф у градском дербију

16. 07. 2022. у 11:17

СРБИН победом почео своју одисеју у Бугарској.

На првом правом испиту биће Саша Илић од 17 часова и 30 минута! Његов ЦСКА гостује градском ривалу Локомотиви у мечу другог кола бугарске Парве лиге.

На сјајан начин се легенда Партизана представила навијачима "армије" из Софије у премијерном мечу нове сезоне.

Српски тренер је дебитовао на клупи новог клуба против Арде, а његови изабраници га нису разочарали, убедљиво су победили са 3:0.

Сва три гола постигао је Маурисио Гарсез, бразилски нападач који је прошле сезона на 13 мечеве за ЦСКА постигао један једини гол. Овог пута му се све отворило, па је изрешетао мрежу Арде. Најпре је у последњем минуту првог полувремена главом после корнера довео свој тим до предности.

У наставку меча је погодио у 52. минуту на идентичан начин, главом после корнера, док је четири минута касније искористио грешку гостујуће одбране и хет-триком донео прву радост Саши Илићу на клупи ЦСКА.

Међу стартерима у тиму из Софије био је и доскорашњи офанзивац Спартака из Суботице Лазар Туфегџић.

Локомотива је разочарала своје симпатизере у првом мечу такмичарске 2022/23. Черно Море је као гост однео плен из Софије. Клуб из Варне славио је резултатом 1:0, стрелац победоносног гола био је Виктор Попов.

ЦСКА је фаворит на данашњем сусрету, као и кладионице, и ми верујемо у Илића и његове пулене.

НАШ ТИП: 2 (квота 1,80)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Рафаел Надал је ово урадио у Шпанији и руски медији су због тога почели да крше закон

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Али, имају они и те како много заједничких црта. Људскост би могла да се уведе на ту "заједничку листу" након најновије вести о Шпанцу која је и Русију затекла.

30. 04. 2024. у 12:46