Саша Илић
САША ИЛИЋ НИЈЕ ЗАДОВОЉАН: Добро је што се оваква игра десила на припремама
ТРЕНЕР фудбалера Партизана Саша Илић изјавио је да није задовољан игром свог тима на пријатељском мечу против бугарског ЦСКА 1948.
29. 06. 2026. у 21:20
САША ИЛИЋ: "Нисам чудотворац, већ тренер који ће извући максимум из ове екипе Партизана"
Тренер фудбалера Партизана Саша Илић рекао је да није чудотворац већ тренер који ће извући максимум из ове екипе.
29. 06. 2026. у 09:40
ПАРТИЗАН ОТИШАО У СЛОВЕНИЈУ: Саша Илић на припреме повео 26 играча
PARTIZAN je odradio prvi deo priprema u Beogradu i krenuo je put Slovenije kako bi dodatno izbrusio formu pred početak nove sezone.
27. 06. 2026. у 16:36
ПАРТИЗАН СЕ СПРЕМА ЗА НОВУ СЕЗОНУ! Саша Илић: Потребна су још четири појачања, амбиције су увек исте
ФУДБАЛЕРИ Партизана се спремају за нову сезону, а новинарима се у "СЦ Телеоптик" обратио тренер Саша Илић.
25. 06. 2026. у 13:51
СЛАВЉЕ У ХУМСКОЈ: Партизан потписао везисту, уговор на три године!
Црно-бели продужили сарадњу са талентованим фудбалером Душаном Јаначковићем, од кога се очекује да блиста у будућности.
24. 06. 2026. у 12:06
"ПАРНИ ВАЉАК" ПОЧЕО ПРИПРЕМЕ ЗА НАРЕДНУ СЕЗОНУ! Саша Илић поручио играчима - "знате колико је Партизан велики клуб!"
Фудбалери Партизан запоцињу припреме за нову сезону. Легенда црно-белих и нови тренер Саса Илиц извршио је прозивку у СЦ Телеоптик. Ту ће "парни ваљак" одрадити први део припреме, а затим путује у Словенију на наставак.
11. 06. 2026. у 20:19
ПАДА ПОТПИС У ХУМСКОЈ! Након доласка Саше Илића Партизан не стаје са појачањима
Дан после промоције Саше Илића стигло је прво пјачање. Црногорски фудбалер Алекс Зековић је у среду а клубом из Хумске је потписао трогодишњи уговор. То је само почетак!
11. 06. 2026. у 08:49
САША ИЛИЋ ОТКРИО: Ево за кога ће навијати тренер Партизана на Светском првенству!
У одсуству Србије, легендарни ас има своју омиљену репрезентацију.
10. 06. 2026. у 14:27
ПОСЛЕ ЗВАНИЧНЕ ПРОМОЦИЈЕ! Љубимац навијача Партизана пожелео срећу Сашу Илићу!
Некад су били саиграчи и делили свлачионицу у Хумској.
09. 06. 2026. у 23:15
ВРАТИО СЕ САША ИЛИЋ: Леонардо му одмах честитао! Бразилац му овим речима пожелео срећу!
Са њима у тиму, Партизан је освојио последњу "дуплу круну".
09. 06. 2026. у 19:20
САША ИЛИЋ СЕ ВРАТИО! Миљеник "гробара" сео на клупу Партизана: Највећи изазов у мојој каријери, уз навијаче можемо све да поправимо (ФОТО)
САША Илић се вратио кући. Легендарни фудбалер Партизана званично је овог уторка промовисан у новог тренера црно-белих.
09. 06. 2026. у 12:38
ОТКРИВЕНО! Ево колико ће Саша Илић зарађивати у Партизану
Саша Илић се вратио у Партизан, а сада су познати и детаљи уговора!
09. 06. 2026. у 12:11
ПАРТИЗАН ДОЧЕКАО ЛЕГЕНДУ! Саша Илић је нови тренер црно-белих!
Прослављени капитен наследио је Срђана Благојевића, који преузима руски Акрон.
08. 06. 2026. у 14:37
САША ИЛИЋ ПРЕУЗИМА ПАРТИЗАН! Познати детаљи
Саша Илић, легендарни капитен и рекордер по броју утакмица у дресу ФК Партизан постаће нови тренер црно-белих, а сада су познате нове информације.
07. 06. 2026. у 12:18
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Није само Саша Илић! Ово су сви кандидати с којима Партизан преговара за новог тренера!
У Хумској ужурбано траже решење за новог шефа стручног штаба.
06. 06. 2026. у 21:10
МЕГАПРЕОКРЕТ! Још се чека Благојевићев наследник! Ништа од легендарног капитена?!
Сапуница у Хумској добија нову епизоду.
06. 06. 2026. у 19:04
"ГРОБАРИ" У ДЕЛИРИЈУМУ, "ДЕЛИЈЕ" СКИДАЈУ КАПУ: Он је нови тренер ФК Партизан?!
Бурни дани у Хумској, напетост не попушта.
06. 06. 2026. у 18:31
ШОК ОДЛУКА ИКОНЕ ГРОБАРА! Управа му понудила уговор! Илић оставио све без текста!
Ово нико није очекивао.
24. 05. 2026. у 16:56
БЕЗ ПАРДОНА: Суспендован Саша Илић, мораће и да плати
Икона Партизана и тренутни тренер Сумгајита Саша Илић жестоко је кажњен.
07. 05. 2026. у 14:18
Борјан узбуркао страсти изјавом о Натху: Ево ко је по њему легенда Партизана!
Бивши капитен Звезде нема високо мишљење о везисти црно-белих.
28. 04. 2026. у 13:02
"МА, ПРЕБИО САМ ГА..." Саша Илић се огласио након гласина да се сукобио са играчем
КАКО су навели одређени медији Саша Илић ушао је у физички обрачун са фудбалером Сумгајита, а сада се огласио и бивши капитен Партизана.
09. 04. 2026. у 15:45
"БОМБА" У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Клуб који са клупе предводи Саша Илић довео бившег фудбалера Партизана
Некадашњи фудбалер Партизана, Никола Нинковић, каријеру ће наставити у Азербејџану.
27. 07. 2025. у 15:25
ШТА ЋЕ РЕЋИ ГРОБАРИ? Саша Илић има нови клуб
Српски фудбалски стручњак Саша Илић именован је за новог тренера Сумгајита, саопштио је данас клуб из Азербејџана.
07. 07. 2025. у 12:26