"НАФТАШИ" УСТАЈУ ИЗ НОКДАУНА: Енпи - Ел Гуна

ЕКИПА из престонице дочекује фудбалере из популарног египатског летовалишта у мечу 24. кола Премијер лиге.

НАФТАШИ УСТАЈУ ИЗ НОКДАУНА: Енпи - Ел Гуна

Профимедиа

Енпи је у тоталном паду форме, немају победу на претходних осам утакмица у свим такмичењима. "Нафташи" су остварили три ремија и чак пет пораза, тренутно се налазе на 11. позицији на табели са 26 освојених бодова.

Ел Гуна, екипа из Хургаде, након два узастопна изгубљена меча у првенству одиграла је реми без голова у прошлом колу са Ал Ахлијем. Заузима 14. место у Премијер лиги са 22 бода, само два више од Исмаилија који је у зони испадања.

У минулом међусобном дуелу између клубова није било победника (1:1). Дајемо благу предност домаћину и саветујемо да покушате са дуплом шансом на Енпи, уз максимум три гола на утакмици.


НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,60)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

КАДА УМРЕМ, САЗНАЋЕ СЕ ИСТИНА Детаљи односа Јами и Мила Ђукановића