ТИП ДАНА: Кец на Криту
ОФИ турбулентну сезону може да стабилизује против ривала кога су менаџери "ојадили".
Профимедиа
15.30: ОФИ - ВОЛОС 1 (2.00)
ОФИ у првом делу сезоне није сакупио бодова онолико колико је планирао, па је логично што је изабрао да паузу првенства искористи да се уигра. Колико је домаћин успео у томе није показао резултатом против Атромитоса (0:1). Поклекао је, и то пред својим навијачима, где је претходних сезона то било немогуће.
Међутим, ОФИ је био упоран. Самопоуздање га није напуштало ни пред дуел са лидером првенства Панатинаикосом. Усред Атине, тамо где су многи пали, ОФИ је успео да се издигне (1:1). Окршај са најбољом екипом првенства завршио је са бодом, а могао је и са сва три, да домаћин голом у петом минуту судијске надокнаде није дошао у ситуацију да бруку избегне.
Евидентно је да ОФИ боље игра против бољих екипа, оних које су у врху табеле. Једна баш таква је и Волос. Екипа која има пето место, али у паузи одласком најбољих играча лако би могла да га изгуби.
Прво гостовање, о које би ослабљени Волос већ могао да се "разбије", данас би могло да га сачека на Криту.
Кец је фикс, што донекле потврђује и предлог букмејкера, да првобитну квоту 2,40 спусте на 2,00.
Препоручујемо
ПАО ЈЕ ТЕРЕТ СА ЛЕЂА: У Берлину је сада лепша атмосфера!
03. 01. 2023. у 12:24
ПРИПРЕМА ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Бојан Дубљевић је у страшној форми!
03. 01. 2023. у 11:15
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КАЛАТЕС "ПОКОПАО" ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!
Кошаркаш Партизана Ник Калатес изјавио је данас у Београду да мисли да је екипа спремна за дуел са Црвеном звездом и истакао да овакве утакмице могу да промене целу сезону.
11. 12. 2025. у 15:00
ПРЕДСЕДНИК АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ОТКРИО! Ево за шта га је Пеђа Мијатовић "оптужио", поменуо и Жељка Обрадовића
Председник Србије, Александар Вучић, изашао је пред медије у Нишу, где је је тренутно због отварања фабрике, а током обраћања је кратко прешао и на спортски терен, и саркастично одговорио свим критичарима који у њему виде кривца за све лоше што се догоди.
11. 12. 2025. у 12:03
Коментари (0)