БАНГКОК ОПЕТ ЖЕСТОК: Милош Јоксић тренер на Тајланду
Бангкок Јунајтед је лидер првенства и у прошлом колу, када су сви од њега очекивали победу, само из тренеру знаних разлога је чак шест првотимаца остало на клупи.
Илустрација спорт Фото Dephositos
Поготком у судијској надокнади, лидер је избегао пораз у дербију са Порт МТИ, (1:1), али, већ у овом колу очекујуем да ће се најбољи врати на терен и остварити победу над Симут Праканом.
Бурирам се појачао за наставак сезоне и домаћем Чангмајију не би смео да препусти ни бод.
МОЈ ТИП
Конкаен – Порт МТИ ГГ
Нонг Буа – Чонбури ГГ
Прачуап – Суфанбури 0-2
Ратчабури – Чанграји 1X
БАНГКОК Ј. - САМУТ ПРАКАН 1
ЧАНГМАЈИ – БУРИРАМ 2
Мунагтонг – Патум Ј. ГГ
Полис Теро – Након X
Препоручујемо
ПОЗНАТИ АДВОКАТ ВЕРУЈЕ ДА ЋЕ ЂОКОВИЋ ПОБЕДИТИ: Новак мора да уради само једну ствар
15. 01. 2022. у 08:32
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"БЕЗОБРАЗАН СИ, ПОКВАРЕН И ПРЉАВ"! Владан Тегелтија и Милан Калинић у клинчу, бруталне сцене вређања у програму уживо (ВИДЕО)
Емисија „Супериндиректно код Попа и Милана“ на ТВ Уна у понедељак увече претворила се у прави "рат" када су Милан Калинић и Владан Тегелтија ушли у жестоку расправу која је брзо измакла контроли.
03. 02. 2026. у 13:22
Коментари (0)