ПРЕМИНУЛО ЧЕТВОРО ПАЦИЈЕНАТА: Епидемиолошка ситуација у Чачку према последњем извештају

В.И.

14. 04. 2021. у 12:07

НА свим одељењима у оквиру Опште болнице Чачак, која су претворена у ковид одељења, преминуло је четворо пацијената.

ПРЕМИНУЛО ЧЕТВОРО ПАЦИЈЕНАТА: Епидемиолошка ситуација у Чачку према последњем извештају

ФотоД. Миловановић

Тренутно је хоспитализованo 145 пацијента, док је у респираторном центру смештено 14 особа, а један пацијент је на респиратору.  

У протекла 24 часа (пресек од среде ујутру) био је пријем 14 пацијената и отпуст 16 пацијената. Био је један транспорт за Београд, једа за Крагујевац и један транспорт за Ивањицу.

Од 260 узорака из Чачка позитивних је 84, из Горњег Милановца од 54 узорка позитивних је 18, из Лучана од 23 узорка позитивних је 6 и из Ивањице од 46 узорака позитивних је 17. Укупно 125 позитивних од 383 узорка. 

У пријемно – тријажној амбуланти Опште болнице Чачак, са симптомима и знацима ковид инфекције било jе 147 прегледа, од чега је 71 први преглед.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута