ОД СРЕДЕ ПО ДРУГУ ДОЗУ: Јагодинци ће поруком или позивом бити обавештени о месту и термину вакцинације
ОД почетка масовне имунизације грађана Јагодине против вируса Ковид -19, кинеску вакцину Синофарм примило је преко 5.500 Јагодинаца.
Фото: Скупштина града
Све је спремно за масовну ревакцинацију која почиње у среду, 10. фебруара. Ревакцинација ће се вршити на пунктовима у Дому здравља и Спортској хали „Јасса“, а грађани ће бити обавештени о месту и термину ревакцинације путем поруке од стране е-управе и позивом од стране запослених у Скупштини града Јагодине.
- Термини ће бити на 5 до 10 минута, како бисмо избегли гужву, стварање редова и испоштовали све препоруке и мере Кризног штаба. Напоменула бих да и даље влада велико интересовање грађана за имунизацију. Заинтересовани се могу пријавити позивањем званичног кол центра или попуњавањем упитника на порталу електронске управе. Уколико грађани нису у могућности да се пријаве, могу позвати службу у Скупштини града Јагодине која ће им радо изаћи у сусрет и пријавити их – каже за „Новости“ Марија Јовановић, помоћник градоначелника града Јагодине за информисање.
Препоручујемо
ВАКЦИНУ ПРИМИЛА И ГРАДОНАЧЕЛНИЦА: Настављена масовна имунизација у Крушевцу
08. 02. 2021. у 12:04
НАСТАВЉА СЕ ИМУНИЗАЦЈА СРБА СА КИМ: И Албанци би да стану у ред за вакцину
08. 02. 2021. у 09:35
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)