ВАЖАН ЈАВНИ ИНТЕРЕС: Градоначелник Крагујевца о суфинансирању медија (ВИДЕО)
ПОВОДОМ расписивања конкурса за суфинансирање медијских пројеката, градоначелник Крагујевца Никола Дашић изјавио је да је то јасан показатељ колико је важан јавни интерес у области информисања на локалном нивоу.
Фото: Printskrin Youtube
- Надам се да ће кроз овај конкурс, који су медији дуго чекали, успети да унапреде квалитет медијских садржаја који се односе на многе теме као што је заштита и развој људских права,образовни систем, развој науке, спорта и осталих области које су важне Крагујевчанима, а мање заступљене -казао је градоначелник.
Град је за суфинансирање медијских пројеката за ову годину определио 9,5 милиона динара, а конкурс је отворен до 24. фебруара.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
УКРАЈИНА ЈЕ ПАЛА НА КОЛЕНА: Стигао ултиматум који не смеју да одбију
ЛИДЕР пољске опозиционе партије Право и правда и бивши премијер Пољске Јарослав Качињски поручио је да Украјина не може бити примљена у Европску унију док не одбаци политику величања Степана Бандере, Украјинске устаничке армије и Организације украјинских националиста.
05. 07. 2026. у 07:22
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (1)