У КРАЉЕВУ ОД 229 ТEСТИРАНИХ, ПОЗИТИВНО 45 УЗОРАКА: У болници 37 ковид пацијената

ОД укупно 229 тестиранх узорка бриса са територије Краљева, 94 ПЦР и 135 антиген методом, на ковид-19 позитивно је 45, саопштио је Градски кризни штаб на основу података краљевачког Завода за јавно здравље.

У КРАЉЕВУ ОД 229 ТEСТИРАНИХ, ПОЗИТИВНО 45 УЗОРАКА:  У болници 37 ковид пацијената

Фото: Г.Шљивић

У краљевачкој Општој болници „Студеница“ хоспитализовано је 37 ковид пацијенaтa. На интензивној нези је осморо, од којих је двоје на респиратору, а шесторо на неинвазивној вентилацији. Како је саопштено, током минулих 24 сата седморо је новопримљених, а 10 пацијената је отпуштено са болничког лечења. У овом периоду у Ковид амбуланти обављено је укупно 111 прегледа.

Од избијања епидемије, у граду на Ибру је укупно регистровано 10.355 случајева инфекције, док је у актуелном, трећем таласу, за минула три месеца званично потврђено – 8.899.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...