ПОВЕЋАНА КОНТРОЛА У ПОДУНАВСКОМ ОКРУГУ: Инспектори утврдили 48 неправилности
У ПОДУНАВСКОМ управном округу током прошле недеље републички инспекцијски органи и инспектори локалних самоуправа обавили су 353 контроле поштовања мере у условима епидемије. Утврђено је је 48 неправилности код 40 субјеката.
Фото: Подунавски округ
Од почетка акције, 29. октобра до данас извршено је укупно 2810 контрола.
Појачани инспекцијски надзор наставља и даље, упркос мањем броју инспектора због здравстених проблема изазваних заразном болешћу Covid 19.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)