СТАЊЕ У ВРШАЧКИМ ВРТИЋИМА: Од 1.180 малишана само двоје било заражено короном
ЕПИДЕМИОЛОШКА ситуација у Предшколској установи „Чаролија“ у Вршцу је стабилна.
Фото: Општина Вршац
Од укупно 1.180 уписане деце, до сада су била само два случаја заразе корона вирусом код малишана, док је од 120 запослених у тој установи, десет васпитача било позитивно.
Директорка Емилија Дангубић истиче да су деца у вртићима безбедна, јер се неколико пута дневно дезинфикује буквално све – од просторија до играчака.
Свих шест вртића у Вршцу раде истом динамиком као и пре пандемије. Објекти су отворени 11 сати дневно, а програм се реализује према предвиђеном плану.
Једина разлика је упола мањи број деце, коју родитељи доводе, па је у групама између 10 и 15 малишана.
Препоручујемо
У ВРШЦУ СЕ СТАБИЛИЗУЈЕ ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА: Корона потврђена код још 14 грађана - на лечењу их је и даље 67
07. 12. 2020. у 17:33 >> 17:33
КОРОНА У ВРШЦУ ПОСУСТАЈЕ, АЛИ НЕМА МЕСТА ОПУШТАЊУ: Број заражених са 500 спао на 400
03. 12. 2020. у 13:36
ДЕЛИМИЧНИ РЕЗУЛТАТИ ТЕСТИРАЊА У РАСИНСКОМ ОКРУГУ: Од 66 позитивних, 37 у Крушевцу
14. 12. 2020. у 13:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)