ИСТИНА ИСПЛИВАЛА НА ВИДЕЛО! Влаховић и Јувентус - познат коначан епилог!
Српски фудбалер Душан Влаховић одлази из Торина овог лета.
Photo: SOPA Images, SOPA Images Limited / Alamy / Profimedia
Репрезентативац Србије Душан Влаховић дефинитивно ће напустити Јувентус овог лета као слободан играч, преноси трансфер експерт "Орацио Командо"!
Иако су уследиле промене у руководећој структури Јувентуса, где је Ђовани Карневали преузео функцију генералног директора, клупска политика по питању српског центарфора остала је - иста. Како наводе извори блиски бјанко-нерима, "стара дама" није вољна да понуди Влаховићу повећање плате, као ни услове који би задовољили Србина.
Карневалијев први потез на новој функцији био је потврда става претходне управе – понуда која је на столу Влаховићевих агената једнака је тренутним платежним моћима клуба и неће бити додатно повећана. Овакав исход долази упркос противљењу стручног штаба, који је јавно изражавао наду да ће договор бити постигнут.
Дакле, Душан Влаховић је до 30. јуна у Јувентусу, када му и званично истиче уговор, па ће постати један од најтраженијих играча на европском тржишту.
Тако ће српски нападач после четири године напустити Торино, у који је стигао 2020. из Фиорентине, у трансферу вредном око 80 милиона евра, са бонусима.
За време играња на Алијанц стадиону, Влаховић је уписао 168 утакмица, дао 68 голова и додао на то 16 асистенција у свим такмичењима. Упркос свим тим цифрама, италијански медији тврде да Србин није испунио очекивања зарад на уштрб плате коју је примао.
Она је износила 12 милиона евра нето. Управо је та плата, према првим информацијама, препрека и за европске гиганте као што су Реал Мадрид, Барселона и минхенски Бајерн, који у овом тренутку нису спремни да издвоје толика средства за српског нападача.
Остаје да се види, где ће Влаховић наставити каријеру, јер је новац тренутно једини камен спотицања.
БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ТО ЈЕ БИЛО ПРЕСУДНО": Сергеј Барбарез се огласио после пораза БиХ на Мундијалу 2026
19. 06. 2026. у 00:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)