ЗА ЉУБИТЕЉЕ КЛАСИЧНЕ МУЗИКЕ Концерт Рафаела Сералета у Врању

ЉУБИТЕЉИ класичне музике у Врању биће у прилици да присуствују концерту чувеног гитаристе класичне музике Рафаел Серраллет из Лирије у Шпанији, који ће одржати концерт у суботу 7. новембра у позоришту „Бора Станковић“.

ЗА ЉУБИТЕЉЕ КЛАСИЧНЕ МУЗИКЕ Концерт Рафаела Сералета у Врању

Фото: Принтскрин

Овај музичар је професор на конзерваторијуму, па ће концерту предходити предавање мастер клас у просторијама музичке школе „Стеван Мокрањац“. Иначе и Врање и Лирија чланови су УНЕСКО мреже креативних градова на пољу музике, па је овај концерт резултат тог чланства.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

УЖАС: Српски фудбалер изгубио живот