МОЈИ ШКОЛСКИ ДАНИ: Грађани преко фејсбука креирају нови музејски програм

Ј. И.

10. 09. 2020. у 14:05

ПОВОДОМ Дана европске баштине, чија је овогодишња тема “Наслеђе и образовање“, Музеј у Смедереву позвао је суграђане да учествују у креирању новог музејског програма под називом „ Моји школски дани“.

МОЈИ ШКОЛСКИ ДАНИ: Грађани преко фејсбука креирају нови музејски програм

Архива Новости

Грађани су позвани да на фејсбук страници Моји школски дани поделе фотографије из школе, са екскурзија, школских летовања и зимовања, али и другие фотографије које их подсећају на школовање, наставнике, другове, места окупљања.

Од пристиглог материјала, бић направљена занимљива изложба која ће бити доступна и онлајн на сајту Музеја у Смедереву. Уколико ситуација са пандемијом коронавируса дозволи, изложба ће гостовати у основним и средњим школама на терирорији града, поручили су из смедеревског Музеја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила