УЖАС НА ГРАДИЛИШТУ У НОВОМ САДУ: Терет пао на радника, хитно превезен на реанимацију
НА градилишту у Новом Саду, које се налази на углу Булевара Европе и улице Лазе Нанчића, тешко је повређен радник А.С. (42), пошто је на њега пао терет.
Никола Скендерија
Он је, како је потврдио др Зоран Круљ из Завода за хитну медицинску помоћ, задобио вишеструке повреде и после збрињавања на лицу места, превежен у Ургентни центар где се тренутно налази на реанимацији.
Препоручујемо
ЗАВОД ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ ВРАЊЕ: Алергије учесталије од респираторних инфекција
09. 03. 2026. у 16:45
У СЛАВУ ФУДБАЛСКОГ СТРУЧЊАКА: Одржан Меморијални турнир „Миша Поповић“
09. 03. 2026. у 16:10
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (2)