ОДОБРЕНО СЕДАМ ПРОЈЕКАТА: За пројекте одржавања зграда Краљевчани издвојили 30 милиона

После Јавног конкурса, чланови Градског већа у Краљеву усвојили су предлог Комисије да се одобри укупно седам пројеката бесповратног суфинансирања инвестиционог одржавања и унапређења услова у овдашњим стамбеним зградама.

ОДОБРЕНО СЕДАМ ПРОЈЕКАТА: За пројекте одржавања зграда Краљевчани издвојили 30 милиона

Г.Шљивић

За ову намену из градског буџета за издвојено је укупно 30 милиона динара. Суфинансирањем седам пројеката обухваћена је енергетска санација фасаде на две зграде, две санације косих кровова, инвестиционо одржавање фасаде на две и санација пумпе за воду у једној стамбеној згради.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу