КУЋЕ ЗА АЛЕКСУ И САШУ: У Општини Параћин потписани купопродајни уговори (ФОТО)

Зорана Рашић
Зорана Рашић

03. 10. 2025. у 11:54

НАКОН првог потписивања уговора у Министарству за бригу о селу о додели бесповратних средстава за још две куће на територији параћинске општине, за те стамбене објекте данас су потписани и купопродајни уговори.

КУЋЕ ЗА АЛЕКСУ И САШУ: У Општини Параћин потписани купопродајни уговори (ФОТО)

Фото: Фејсбук/Општина Параћин

Кров над главом овим су стекли Алекса Саздановић и Саша Јовановић, а потписници  уговора осим њих били су продавци и у име Општине Параћин председник Владимир Милићевић.

Своје домове они су пронашли у Дреновцу и Текији, што је до сада укупно 35 кућа које су одобрене на територији Општине Параћин по овом програму, односно досадашњим конкурсима Министарства за бригу о селу.

Фото: Фејсбук/Општина Параћин

Конкурс за ову годину траје до новембра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)