КОНЦЕРТ РАДЕТА ЈОРОВИЋА ПОМЕРЕН ЗА 31. АВГУСТ: Почетак у 21 сат
Концерт Радета Јоровића и Triple xXx бенда биће одржан на летњој сцени излетишта “Поток'' у Јагодини у недељу, 31. августа од 21 сат.
Фото:З.Глигоријевић
Такође, раније одложен концерт Драгице Радосављевић Цакане, који је требало да се одржи у суботу, 26. јула, а померен је због најављеног невремена, биће одржан у недељу,10. августа, од 21 сат.
Из Културног центра “Светозар Марковић'' у Јагодини захваљују се грађанима на разумевању и позивају их да и надаље у великом броју присуствују дешавањима у оквиру манифестације “Јагодинско културно лето'', “о којој се у целој Србији, већ годинама уназад прича у суперлативу”.
Организатор “Јагодинског културног лета'' је Културни центар, а покровитељ Скупштина града Јагодине, а сви садржаји у оквиру ове манифестације бесплатни су за посетиоце.
Препоручујемо
УЛАЗ ЗА ЛЕЧЕЊЕ МАЛОГ КОНСТАНТИНА: На "Штранду" још један "Хуманитарни понедељак"
03. 07. 2026. у 16:05
ПАЈКИЋ НА БАЛКАНСКОМ ПРВЕНСТВУ ЗА МЛАЂЕ ЈУНИОРЕ: Велики успех атлетичара из Ћуприје
03. 07. 2026. у 11:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.
03. 07. 2026. у 15:08
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)