КОВИНЦИ СЛОЖНО ЗА МАЈУ НИКОЛИЋ: Стиховима прикупили близу 100.000 динара
У ДВОРИШТУ библиотеке „Вук Караџић“ у Ковину одржано је велико хуманитарно музичко-поетско вече „За нашу Мају“, са циљем да се прикупи новац за лечење суграђанке Маје Николић (41), која се бори са карциномом грлића материце.
Фото: Фондација Покрени живот
За пријатну и романтичну атмосферу побринули су се музичари Душан Поповић Липовац, Стефан Илић и Страхиња Мирчов, док су своје и туђе стихове рецитовале Марија Ђорђевић, Марија Шрајбер и Марица Лукић
На терасној огради, поред кутије за остављање добровољног прилога, били су окачени и хелијумски балони са бројевима 351, који представља број који треба укуцати и послати на 3800, да би се помогло овој Ковињанки, иначе мајци двогодишњег дечака.
На овој свечаности прикупљено је 73.460 динара и 190 евра, који ће бити усмерени на Маријине имунотерапије, пропратне терапије, операцију хистеректомије, покушај затварања колостоме и отварања уростоме, за болничко лечење, путне трошкове и трошкове смештаја.
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)