„СИГУРНИЈЕ ШКОЛЕ, ОТПОРНИЈЕ ЗАЈЕДНИЦЕ“: Предавање у Параћину у оквиру „Недеље Црвеног крста“ (ФОТО)
У ПАРАЋИНСКОЈ школи „Радоје Домановић“ одржано је предавање које Црвени крст у тој општини сваке године организује у „Недељи Црвеног крста“ која се обележава од 8. до 15. маја.
Фото: ЦК Параћин
Реч је о пројекту „Сигурније школе, отпорније заједнице“, намењеног ученицима млађих разреда како би се упознали са врстама елементарних непогода – несрећа, попут пожара, земљотреса и слично, као и са начинима на који треба да реагују том приликом – да обавесте ватрогасце, полицију....
Фото: ЦК Параћин
Предавање на ту тему су одржали вишегодишњи сарадници Црвеног крста, учитељи ОШ „Радоје Домановић“ Јован Стевановић и Милан Јовановић.
Препоручујемо
РАДНО ВРЕМЕ СЛУЖБИ ДОМА ЗДРАВЉА У НОВОМ САДУ : За Бадњи дан и Божић празнични распоред
02. 01. 2026. у 13:39
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ ОДВОЂЕЊА МАДУРА: Трамп најавио нови напад, транзицију спроводимо до краја; Хегсет - Америка се вратила (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.
03. 01. 2026. у 07:45 >> 18:54
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Провокативни селфи из каде, Аница Лазић мокра до коже (ФОТО)
НА ОБЈАВЉЕНИМ снимцима и фотографијама Аница се најпре појавила у баде-мантилу, опуштена и ненаметљива, да би потом поделила и кадар из каде.
03. 01. 2026. у 11:51
Коментари (0)